تبلیغات
صبح صادق
صبح صادق


نکته قابل توجه دیگری که در حین دست دادن آقای احمدی نژاد با مادر چاوز رخ می دهد، تلاش "میرتاج الدینی" معاون رئیس جمهور در اجرای قانون اساسی، برای منصرف کردن ایشان از این اقدام بود که ناکام ماند.
جام سیاسی: رئیس جمهور ایران روز گذشته (جمعه) در مراسم رسمی ادای احترام به جنازه "هوگو چاوز" رئیس جمهور متوفی ونزوئلا و گرامیداشت او در کاراکاس حاضر شد. وی پس از قرائت نامش، از جایگاه خود به سمت تابوت چاوز رفت که در این هنگام احمدی نژاد با تشویق گرم حضار روبه رو شد.


اما اتفاق عجیبی که در این مراسم توجه رسانه ها خبری را به خود جلب کرد ساختار شکنی جناب آقای احمدی نژاد در مواجهه با "الیاس فریاس" مادر هگو چاوز بود.


آقای احمدی نژاد در مراسم تشییع جنازه هوگو چاوز با مادر ایشان دست داده و سپس دستان خود را با روی شانه های خانم "الیاس فریاس" قرار می دهد! اقدامی که هیچ گونه سنخیتی با ارزش های اسلامی ندارد.


گفتنی است نکته قابل توجه دیگری که در حین دست دادن آقای احمدی نژاد با مادر چاوز رخ می دهد، تلاش "میرتاج الدینی" معاون رئیس جمهور در اجرای قانون اساسی، برای منصرف کردن ایشان از این اقدام بود که ناکام ماند.

 


آقای میرتاج الدینی به هنگام مشاهده این اقدام رئیس جمهور چند بار تلاش کرد با زدن دست به پشت احمدی نژاد و حتی گرفتن دست وی از این کار ممانعت نماید که تلاش وی بی نتیجه ماند.
گفتنی است در دولت اصلاحات نیز آقای خاتمی در سفر به ایتالیا در مراسمی با چند تن از زنان حاضر در آن جلسه دست می دهد که واکنش های مختلفی را در داخل کشور به همراه داشت.

فیلم رادراین آدرس ببینید.
منبع: http://jamnews.ir/fa/FullStory/News/?NewsId=157568&CatID=1
نوشته شده در تاریخ شنبه 19 اسفند 1391 توسط modir
طبقه بندی: عمومی 
برچسب ها: هوگو چاوز مادر احمدی نژاد محمدرضا میرتاج‌الدینی ونزوئلا سید محمد خاتمی 
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
By Ashoora.ir & Blog Skin